DECENT SC. s.r.o.

» Nehlučné a bezúdržbové medicínske počítače s veľkým monitorom

» Multimediálny prenos priamo z operačnej sály

» Vyšší komfort pacientov pri komunikácii s rodinou a lekármi

» Efektívny komunikačný, objednávací a vyvolávací systém

 

Odolné dotykové počítače pre zdravotnícke zariadenia

 

Na komunikáciu s pacientmi a návštevníkmi ponúkame rôzne informačné kiosky a samoobslužné terminály. Ich aplikáciami môžu byť: objednávkový a rezervačný systém, internetové pripojenie, vyvolávací systémplatobný terminál pre pridané službyhlasový a vizuálny komunikačný systém s poradenstvomTV, reklamné médium a podobne.

 

Na zdravotnícke prístroje a zariadenia sú kladené špeciálne nároky. Platí to aj v prípade výpočtovej techniky. Jej používanie v nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach vyžaduje splnenie niekoľkých základných podmienok.

Odolnosť voči vode, prachu, chemikáliám, nehlučný chod, dobrá umývateľnosť a hygienickosť.

Dôležitým faktorom je aj citlivosť a presnosť ovládania v gumených rukaviciach. Počítače Uniq PC spĺňajú prísne hygienické a ergonomické normy. Majú antibakteríálny povrch, znášajú čistenie liehovými roztokmi a ďalšiu dezinfekciu. Displej je výborne čitateľný aj v prostredí so silným umelým osvetlením. Vďaka Antiglare fólii je možné ešte viac znížiť odraz svetla.

 

Uniq PC je mimoriadne mechanicky odolný, s citlivým a presným dotykovým ovládaním.
Ponúka vysoko stabilné a flexibilné uchytenie v akomkoľvek priestore.

Poskytuje široké možnosti pripojenia bez akýchkoľvek viditeľných káblov prostredníctvom bezpečne ukrytého multikonektora.

 

Procesor Intel Dual Core v spojení so 4 GB RAM umožňuje používanie náročnejších aplikácií.

 
» Nehlučné a bezúdržbové medicínske počítače s veľkým monitorom

Pre kvalitné zobrazovanie je k dispozícii veľkosť obrazovky až do 19 palcov. Funkcia multitouch umožňuje zväčšovanie obrazu, otáčanie, listovanie. Majú veľmi nízku spotrebu energie, až 6-krát nižšiu ako pri štandardnom počítači.
Životný cyklus týchto zariadení je garantovaný v rozsahu 50 000 hodín čo je pri nepretržitej prevádzke cca 8 rokov.
» Multimediálny prenos priamo z operačnej sály 

Počítače Uniq PC umožňujú kvalitný prenos obrazu pri laparoskopických a torakoskopických operáciách. Ich multimediálnosť (vodeodolná kamera, mikrofón a reproduktory) umožňuje viesť operáciu ako prednášku alebo konzultovať postup krokov s inými lekármi.

» Vyšší komfort pacientov pri komuniácii s rodinou a lekármi


Uniq PC môže slúžiť aj na ovládanie lôžka a prídavných zariadení. Pacient určite ocení prístup na internet, čo mu uľahčí komunikáciu s rodinou alebo priateľmi. Pobyt v nemocnici mu spríjemní počúvanie rádia či sledovanie TV.
» Efektívny komunikačný, objednávací a vyvolávací systém

Na komunikáciu s pacientmi a návštevníkmi ponúkame rôzne informačné kiosky a samoobslužné terminály. Ich aplikáciami môžu byť: objednávkový a rezervačný systém, internetové pripojenie, vyvolávací systémplatobný terminál pre pridané službyhlasový a vizuálny komunikačný systém s poradenstvomTV, reklamné médium a podobne.